Első tengely 12mm x 210mm + csapágyak
Kód: PIT00296Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Első tengely
► Mátrix
► Hosszú tárolás
► Rövid tárolás
Első tengely:
| Hossz: | 210 mm |
| Átlag: | 12 mm |
| Téma: | M12 |
| Szál hossza: | 29 mm |
| Alkalmas a következő kulcsokhoz: | 14 |
Mátrix:
| Alkalmas a következő kulcsokhoz: | 17 |
Hosszú tárolás:
| Hossz: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 19 mm |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
Rövid mentés:
| Hossz: | 15 mm |
| Külső átmérő: | 19 mm |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
