Első tengely 12 mm x 210 mm
Kód: PIT01205Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Első tengely
► Mátrix
► Hosszú tárolás
Első tengely:
| Hossz (összesen): | 220 mm |
| Hossza (tárhely): | 210 mm |
| Átlag: | 12 mm |
| Téma: | M12 × 1,25 |
| Szál hossza: | 31 mm |
| Alkalmas a következő kulcsokhoz: | 14 |
Mátrix:
| Alkalmas a következő kulcsokhoz: | 17 |
Hosszú tárolás:
| Hossz: | 20 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
