Első tárcsa 4" 95mm - minibike
Kód: PIT00953Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méret: | 2,5×4 |
| Külső átmérő: | 124 mm |
| Külső szélesség: | 73 mm |
| Belső szélesség: | 65 mm |
| Belső lyuk: | 25 mm |
| Belső rögzítés a csapágyra: | 28 mm |
| Csapágy típusa: | - |
| Lyuk hossza: | 95 mm |
| Furat a féktárcsa/rozetta rögzítéséhez: | M6 |
| A féktárcsa / rozetta furatainak távolsága: | 33 mm × 33 mm × 33 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Motorkerékpár típusa: | Minibike |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
