Első lengéscsillapító 337mm
Kód: PIT00876Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Teljes hossz: | 381 mm |
| Lyuk távolság (a csavar tengelyétől a tengelyig): |
337 mm |
| Lyuk átmérője: | 10 mm |
| Nyitás szélessége: | 21 mm |
| Tartály átmérője: | 46 mm |
| Tartály hossza: | 90 mm |
| Rugó átmérője: | 60 mm |
| Rugó hossza: | 200 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A rögzítő furat átmérője: | 10 mm |
| A rögzítő furat szélessége: | 21 mm |
| A rögzítőfuratok tengelyei közötti távolság: | 337 mm |
| Elhelyezkedés: | Elülső |
| Felfüggesztés típusa: | Levegő |
| Motorkerékpár típusa: | ATV |
| Rugó átmérője: | 6 mm |
| Színes: | Piros |
| Teljes hossz: | 381 mm |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
