Első lengéscsillapító 270x6mm - piros
Kód: PIT01691Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Teljes hossz: | 295 mm |
| Lyuk távolság (a csavar tengelyétől a tengelyig): |
270 mm |
| Lyuk átmérője: | 10 mm |
| Nyitás szélessége: | 20 mm |
| Lengéscsillapító átmérője (teljes): | 44 mm |
| Rugó átmérője: | 6 mm |
| Rugó hossza: | 210 mm |
| A keménység beállítása: | 5 fok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A rögzítő furat átmérője: | 10 mm |
| A rögzítő furat szélessége: | 20 mm |
| A rögzítőfuratok tengelyei közötti távolság: | 270 mm |
| Elhelyezkedés: | Elülső |
| Felfüggesztés típusa: | Olajos |
| Motorkerékpár típusa: | ATV |
| Rugó átmérője: | 6 mm |
| Színes: | Piros |
| Teljes hossz: | 295 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
