Első lámpa ATV 150cc FUXIN
Kód: PIT01721Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Csapok száma: | 3 |
| Kábelhosszúság: | 310 mm |
| Fény átmérője: | 60 mm |
| Fény hossza: | 100 mm |
| Izzó típusa: | 15W P15D |
| Rögzítési furat: | 4,5 mm |
| Szerelési távolság: | 60 × 60 × 60 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
