Első lámpa ATV 110-125cc Hummer (izzó)
Kód: PIT02172Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Csapok száma: | 3 |
| Kábelhosszúság: | 290 mm |
| Fény átmérője: | 73 mm |
| Fény hossza: | 73 mm |
| Izzók száma: | 1 |
| Izzó típusa: | P15D |
| Rögzítési furat: | 5 mm |
| Szerelési távolság: | 97 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
