Első lámpa ATV 110-125cc BMW - jobb
Kód: PIT02213Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Csapok száma: | 4 |
| Kábelhosszúság: | 300 mm |
| Világos szélesség: | 240 mm |
| Fény magassága: | 80 mm |
| Fény mélysége: | 170 mm |
| Izzók száma: | Találkozó - BA15s - 10W |
| Távirányító - BA15s - 10W | |
| Irányjelző W5W - 3W | |
| Rögzítési furat: | 5 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
