Első lámpa - arrow ATV 200-250cc Bashan
Kód: PIT01500Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Csapok száma: | 4 |
| Kábelhosszúság: | 270 mm |
| Parkolólámpa típusa: | T10 - 3W |
| Tompított fényszóró típusa: | BA20D |
| Magasság (teljes): | 175 mm |
| Szélesség (teljes): | 185 mm |
| Hossz (teljes): | 150 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
