Első kerékagy 4x89mm - ATV Shineray 150cc
Kód: PIT01774Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Átmérő (lyukak a féltengelyen): | 17 mm |
| Guffer típusa: | TC 25 × 35 × 6 / TC 30 × 40 × 7,5 |
| Hossz (agy): | 73 mm |
| A lemez átmérője: | 67 mm |
| Csap átmérője: | M8 |
| Csapok hossza: | 23 mm |
| A csapok távolsága (egy sorban): | 63 mm |
| A csapok távolsága (keresztirányú): | 89 mm |
| Féktárcsa furat: | M6 |
| Elhelyezés a féktárcsán: | 47 mm |
| A lyukak távolsága (egy sorban): | 29 mm |
| A furatok távolsága (keresztirányú): | 58 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
