Első kerékagy 4x110mm - ATV Shineray 200-250cc
Kód: PIT01775Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Átmérő (lyukak a féltengelyen): | 15 mm / 20 mm |
| Guffer típusa: | TC 22 × 35 × 7 / TC 27 × 42 × 7 |
| Hossz (agy): | 67 mm |
| A lemez átmérője: | 49 mm |
| Csap átmérője: | M10 |
| Csapok hossza: | 22 mm |
| Pin térköz: | 77 × 77 × 77 × 77 mm / 110 × 110 mm |
| Féktárcsa furat: | M8 |
| A lyukak távolsága (egy sorban): | 45 × 45 × 45 × 45 mm |
| A furatok távolsága (keresztirányú): | 65 × 65 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
