Első kerék felni 17" 4x140mm tengely 15 - fekete komplett
Kód: PIT01152Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méret: | 2,15×17 |
| Külső átmérő: | 464 mm |
| Külső szélesség: | 78 mm |
| Belső szélesség: | 56 mm |
| Belső tengelyfurat: | 15 mm |
| Lyuk hossza: | 77 mm |
| Agy hossza: | 97 mm |
| Csapágytípus: | 6202 - 2RS ( 15 mm × 35 mm × 11 mm ) |
| Féktárcsa rögzítési furata: | M8 |
| A féktárcsa furatainak távolsága: | 100 mm × 100 mm × 100 mm × 100 mm / 141 mm × 141 mm |
| A csapágy átmérője a féktárcsán: | 121 mm |
| Tüskék hossza: | 180 mm |
| A hegyek átmérője: | 3 mm |
| Tüskék száma: | 38 db |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
