Első kerék 6,5" komplett - minibike
Kód: PIT01604Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Gumiabroncsméretek: | 90/65 - 6,50" |
| Külső átmérő (gumi): | 290 mm |
| Külső átmérő (tárcsa): | 180 mm |
| Szélesség (gumi): | 85 mm |
| Belső lyuk: | 21 mm |
| Belső rögzítés a csapágyra: | 26 mm |
| Csapágy típusa: | 6000 RS |
| Lyuk hossza: | 90 mm |
| Furat a féktárcsa/rozetta rögzítéséhez: | M5 |
| A féktárcsa furatainak távolsága: | 33 mm × 33 mm × 33 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
