Első felkar ATV 110-125cc - 8"
Kód: PIT01510Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Hossz: | 220 mm |
| Szélesség: | 161 mm |
| Tárolási hossz: | 161 mm |
| Tárolási belső átmérő: | 21 mm |
| Csaplyuk átmérője: | 14 mm |
| A csapon lévő görgő hossza: | 25 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A menet átmérője a gömbcsapon: | Tű nélkül |
| Belső tárolónyílás: | 21 mm |
| Pozíció: | Felső |
| Tárolási hossz: | 220 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
