Első felkar ATV 110-125cc - 6"
Kód: PIT01511Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Hossz: | 167 mm |
| Szélesség (hosszabb tárolási hossz): | 150 mm |
| Szélesség (rövidebb tárolási idő): | 48 mm |
| Belső tároló átmérő: | 10 mm |
| Cserélhető csapágy külső átmérője: | 21 mm |
| Cserélhető tárolási típus: | 14 × 21 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A menet átmérője a gömbcsapon: | Tű nélkül |
| Belső tárolónyílás: | 10 mm |
| Pozíció: | Felső |
| Tárolási hossz: | 167 mm |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
