Első féknyereg LJ50-QT-L
Kód: PIT01376Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 87 mm |
| Szélesség (teljes): | 70 mm |
| Hossz (teljes): | 100 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | M8 |
| A rögzítési furatok osztása: | 44 mm |
| Fékgörgő: | - |
| holland: | M10 |
| Belső furat (párhuzamos): | 4 mm |
| Belső furat merőleges: | 3 mm |
| Holland pecsét: | 10 mm - 2 db |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
