Első féknyereg - 901
Kód: PIT01254Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 110 mm |
| Szélesség (teljes): | 83 mm |
| Hossz (teljes): | 112 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | M8 |
| A rögzítési furatok osztása: | 60 mm |
| Fékgörgő: | 34 mm |
| holland: | M10 |
| Belső furat (párhuzamos): | 4 mm |
| Belső furat merőleges: | 3 mm |
| Holland pecsét: | 10 mm - 2 db |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
