Első csapágy 20x26mm - fém
Kód: PIT01091Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Külső átmérő: | 32 mm |
| Külső elszámolás: | 26 mm |
| Belső nyílás: | 20 mm |
| Szélesség: | 16 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Belső átmérő: | 20 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Tárolási hossz: | 16 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
