Első csapágy 15x20mm - fém
Kód: PIT01105Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Külső elszámolás: | 20 mm |
| Belső nyílás: | 15 mm |
| Szélesség: | 13 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Tárolási hossz: | 13 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
