Elektromos fojtó WALT
Kód: PIT01819Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Csapok száma: | 2 |
| Kábelhosszúság: | 620 mm |
| Fojtómagasság (összességében): | 42 mm |
| Fojtó szélessége (teljes): | 32 mm |
| Fojtó hossza (teljes): | 45 mm |
| A karburátor ülés átmérője: | 20 mm |
| A görgő átmérője: | 7 mm |
| Henger hossza: | 11 mm |
| A tű átmérője: | 1,4 - 1,8 mm |
| A tű hossza: | 9 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
