Dugattyúkészlet 67.00mm / 16mm - komplett - Shineray 250cc
Kód: PIT01810Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Dugattyúcsap
► Segers
Dugattyú:
| Magasság: | 48,5 mm |
| Átlag: | 67 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 1,3 mm / 1,3 mm / 2,1 mm |
| Horonymélység: | 2,6 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 16 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Szám: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 53 mm |
| Külső átmérő: | 16 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Dugattyú átmérője: | 67,00 mm |
| Dugattyúcsap átmérője: | 16 mm |
| Motor típus: | 4T |
| Motorkerékpár típusa: | ATV |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
