Dugattyúkészlet 63,00 mm / 15 mm - komplett
Kód: PIT00740Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Dugattyúcsap
► Segers
Dugattyú:
| Magasság (teljes): | 54 mm |
| Magasság (dugattyúfej): | 3,5 mm |
| Átlag: | 63,00 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 1,3 mm / 1,3 mm / 2,5 mm |
| Horonymélység: | 3,1 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 15 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Szám: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 52 mm |
| Külső átmérő: | 15 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Dugattyú átmérője: | 63,00 mm |
| Dugattyúcsap átmérője: | 15 mm |
| Motor típus: | 4T |
| Motorkerékpár típusa: | Pit bike, ATV |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
