Dugattyúkészlet 62.00mm / 15mm - komplett - LONCIN 150cc
Kód: PIT01424Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Dugattyúcsap
► Segers
Dugattyú:
| Magasság: | 52 mm |
| Átlag: | 62 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 1,3 mm / 1,3 mm / 2,5 mm |
| Horonymélység: | 2,8 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 15 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Szám: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 51 mm |
| Külső átmérő: | 15 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Dugattyú átmérője: | 62,00 mm |
| Dugattyúcsap átmérője: | 15 mm |
| Motor típus: | 4T |
| Motorkerékpár típusa: | Pit bike, ATV |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
