Dugattyúkészlet 62.00mm / 14mm - komplett - ZONGSHEN 190cc DT190
Kód: PIT02860Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Dugattyúcsap
► Segers
Dugattyú:
| Magasság: | 39 mm |
| Átlag: | 62 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 0,75 mm / 0,75 mm / 1,5 mm |
| Horonymélység: | 2,6 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 14 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| A gyűrűk külső átmérője: | 62 mm |
| Szám: | 5 db |
| 2 gyűrű vastagsága/szélessége: | 0,7/2,5 mm |
| 2 gyűrű vastagsága/szélessége: | 0,2/1,6 mm |
| Gyűrűk vastagsága/szélessége 1db: | 1,2/1,85 mm |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 36,5 mm |
| Külső átmérő: | 14 mm |
| Belső átmérő: | 9 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
