Dugattyúkészlet 54.00mm / 14mm / 18mm - komplett - 125cc Lifan
Kód: PIT01654Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Dugattyúcsap
► Segers
Dugattyú:
| Magasság: | 40 mm |
| Átlag: | 53,4 mm ~ 54 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 1,1 mm / 1,1 mm / 2 mm |
| Horonymélység: | 3 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 14 mm |
| A fej távolsága a forgástengelytől: | 18 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Szám: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 41 mm |
| Külső átmérő: | 14 mm |
| Belső átmérő: | 9 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Dugattyú átmérője: | 54,00 mm |
| Dugattyúcsap átmérője: | 14 mm |
| Motor típus: | 4T |
| Motorkerékpár típusa: | Pit bike, ATV |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
