Dugattyúkészlet 52,40mm / 13mm - komplett - MRF LIFAN 120cc
Kód: PIT01335Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Dugattyúcsap
► Segers
Dugattyú:
| Magasság: | 39 mm |
| A csap tengelyének távolsága a fejtől: | 20 mm |
| Átlag: | 52,40 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 1,3 mm / 1,3 mm / 2,1 mm |
| Horonymélység: | 2,6 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 13 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Szám: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 38 mm |
| Külső átmérő: | 13 mm |
| Belső átmérő: | 9 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Dugattyú átmérője: | 52,40 mm |
| Dugattyúcsap átmérője: | 13 mm |
| Motor típus: | 4T |
| Motorkerékpár típusa: | Pit bike |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
