Dugattyúkészlet 47.00mm / 13mm - komplett - ATV 70cc
Kód: PIT01583Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Dugattyúcsap
► Segers
Dugattyú:
| Magasság: | 41 mm |
| Átlag: | 47 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 1,3 mm / 1,3 mm / 2 mm |
| Horonymélység: | 2,6 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 13 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Szám: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 38 mm |
| Külső átmérő: | 13 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Dugattyú átmérője: | 47,00 mm |
| Dugattyúcsap átmérője: | 13 mm |
| Motor típus: | 4T |
| Motorkerékpár típusa: | Pit bike, ATV, Minibike |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
