Csapágy + tengelykapcsoló rugó ATV 110-125cc
Kód: PIT01535Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Nyomógörgő
► Vezetőgörgő
► Húr/rugó
Nyomógörgő:
| Hossz: | 14 mm |
| Átlagos: | 10 mm / 16 mm |
| Belső lyuk: | 8 mm |
Vezető görgő:
| Hossz | 12 mm |
| Külső átmérő: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
Húr / rugó:
| Átlagos: | 5,5 mm |
| Hossz: | 18 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 8 mm |
| Tárolási hossz: | 12 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
