Centrifugális olajszűrő YX140
Kód: PIT00871Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Hossz (összesen): | 40 mm |
| Külső átmérő: | 82-87 mm |
| Belső elszámolás: | 56 mm |
| A lyuk: | 8 mm |
| A képernyő átmérője: | 15,5 / 17 mm |
| Résidők száma: | 22 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Motorkerékpár típusa: | YX140 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
