Centrifugális motor tengelykapcsoló - ATV 110cc
Kód: PIT01573Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Tengelykapcsoló típusa: | nyúlik |
| A dob külső átmérője: | 110 mm |
| A dob belső átmérője: | 104 mm |
| Dob szélessége: | 29 mm |
| A dob hornyainak száma: | 17 |
| A dobon lévő furat átmérője: | 30/32 mm |
| Az állkapocs külső átmérője: | 101,50 mm |
| A tengelyen lévő hornyok száma: | 6 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
