Centrifugális motor tengelykapcsoló - 110cc automata - komplett 2-es típus
Kód: PIT02976Kapcsolódó termékek
Akció
15 691 Ft
–13 %
Motor tengelykapcsoló - 110/125cc - 17d automata / félautomata
Raktáron
(5 készlet)
13 626 Ft
M14 tengelykapcsoló anya + reteszelő alátét ATV/Pitbike 110-125cc
Raktáron
(3 készlet)
1 558 Ft
Akció
16 009 Ft
–9 %
ATV 110-125cc sebességváltó burkolat - kuplungok - ezüst
Jelenleg nem elérhető
14 452 Ft
Nagy sebességváltó (állandó tengelykapcsolós sebességváltó)
Jelenleg nem elérhető
6 022 Ft
Motor kuplung - 110/125cc 18d automata / félautomata burkolattal
Raktáron
(1 készlet)
15 641 Ft
Akció
11 251 Ft
–8 %
ATV 110-125cc sebességváltó burkolat - kuplungok - fekete
Jelenleg nem elérhető
10 322 Ft
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Tengelykapcsoló típusa: | nyúlik |
| A dob külső átmérője: | 108 mm |
| A dob belső átmérője: | 104 mm |
| Dob szélessége: | 29 mm |
| A dob hornyainak száma: | 17 |
| A dobon lévő furat átmérője: | 30/32 mm |
| Az állkapocs külső átmérője: | 101 mm |
| A tengelyen lévő hornyok száma: | 6 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
