CDI / Vezérlőegység - DC hangolás - Feloldva
Kód: PIT01563Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Tüskék száma: | 5 |
| Tápfeszültség: | AC |
| Szélesség: | 50 mm |
| Hossz: | 81 mm |
| Magasság csatlakozó nélkül: | 25 mm |
| Magasság csatlakozóval: | 52 mm |
| Kábelhosszúság: | 450 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
