CDI UNITASSY 135cc Tajvan
Kód: PIT01209Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Tüskék száma: | 5 |
| Tápfeszültség: | - |
| Szélesség: | 27 mm |
| Hossz: | 60 mm |
| Magasság csatlakozó nélkül: | 23 mm |
| Magasság csatlakozóval: | 51 mm |
| Szám: | 30400-166-018 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
