Bashan hátsó tengely ház
Kód: PIT00628Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek
| Tengelyenkénti belső átmérő: | 35 mm |
| Guffer típusa: | FX 4×40×62×8 |
| Csapágy típusa: | 6007 - 2RS |
| A féknyereg-tartó ülésének átmérője: | 74 mm |
| A horony mélysége a serger számára: | 1,5 mm |
| A horony szélessége a serger számára: | 3 mm |
| A lengővillához való rögzítés átmérője: | 90 mm |
| Tárolási szélesség: | 35 mm |
|
Tárolási távolság(szerdától szerdáig): |
120 mm |
| Különcség: | 8 mm |
| A ház teljes hossza: | 177 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
