Bashan féknyereg tartó
Kód: PIT00627Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (összesen): | 141 mm |
| Szélesség (teljes): | 162 mm |
| Vastagság (lemezek): | 5,5 mm |
| A féknyereg rögzítő furatának vastagsága: | 11 mm |
| Féknyereg furat átmérője: | 9 mm |
| A féknyereg furatainak távolsága: | 95,5 mm |
| Nyitás a hátsó ház felé: | 74,5 mm |
| Sebességérzékelő furat: | M12 |
| A horony méretei: | 19 × 44 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
