Bashan eredeti villanykapcsoló
Kód: PIT00705Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Tüskék száma: | 8 + 1 + 1 + 1 |
| Szélesség: | 45 mm |
| Magasság: | 85 mm |
| Mélység: | 84 mm |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Kábel hossza: | 480 mm / 850 mm |
| Szivattyú kar: | Igen |
A kapcsoló a következőkből áll:
Fénykapcsoló KI / 1 / 2
Fénykapcsoló (táv-/tompított fényszóró)
Világítás gomb (távirányító)
Irányjelző kapcsoló
Kürt gomb
Fojtó kar
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
