Bashan BS250S-5 ATV üzemanyagtartály
Kód: PIT02338Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (összesen): | 280 mm |
| Szélesség (teljes): | 310 mm |
| Hossz (teljes): | 495 mm |
| A torok belső átmérője: | 56 mm |
| Cérna: | M72 |
| Tömlő kimeneti átmérője: | 6-7 mm |
| Belső kimeneti nyílás: | 5 mm |
| Kimenet hossza: | 15 mm |
| kötet: | - |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
