ATV vontatógolyó 2000 LBS / 1 7/8"
Kód: PIT02020Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Golyó átmérő: | 47,5 mm |
| Teljes magasság: | 116 mm |
| Ülés átmérője: | 47 mm |
| Tárolási átmérő: | 19,5 mm |
| Tárolási hossz: | 8 mm |
| Cérna: | M20 × 1,5 |
| Menet hossza: | 40 mm |
| Alkalmas kulcshoz: | 28 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
