ATV PROFI léckészlet
Kód: PIT00100Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| A lécek száma: | 3 db |
| Külső átmérő: | 2 x 96 mm / 1 x 96 - 110 mm |
| Fülek száma: | 8 alkalommal |
| Fülek szélessége: | 16 mm |
| Belső átmérő: | 2 x 64,5 - 68 mm / 1 x 70 mm |
| A hornyok száma: | 17 alkalommal |
| Horony szélessége: | 8 mm |
| Lécszélesség: | 2 x 2,7 mm / 1 x 3,7 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
