ATV kormány 200-250cc - Bashan
Kód: PIT02538Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Hossz: | 645 mm |
| Alsó csapágy átmérő: | 15 mm |
| Csapágy: | 6002ZZ |
| Gufero: | 20x32x7 |
| Tárolási hossz: | 25 mm |
| Cérna: | M14 |
| Vezérlőcsap furat: | 10 mm |
| Kormányrögzítő furat: | M10 |
| A kormány furatainak távolsága: | 64 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
