ATV / Bashan léc + lepedő készlet
Kód: PIT00410Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Lécek
► Laminált lapok
Lécek:
| A lécek száma: | 6 db |
| Külső átmérő: | 110 mm / 119 mm |
| Fülek száma: | 8 alkalommal |
| Fülek szélessége: | 16 mm |
| Belső átmérő: | 91 mm |
| Lécszélesség: | 3 mm |
Ágynemű:
| Külső átmérő: | 110 mm |
| Belső átmérő: | 82-92 mm |
| Kiemelkedések a belső kerület mentén: | 4 × 5 mm |
| Vastagság: | 1,2 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
