ATV 250cc Shineray karburátor könyök - STXE
Kód: PIT01303Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Vyosenie: | 45° |
| Belső lyuk: | 30 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 7 mm |
| A karima furatainak távolsága a fejen: | 62 mm |
| Karburátorcsapmenet: | M6 × 18 mm |
| Csap hossza: | 24 mm |
| A karburátor furatainak távolsága: | 48 mm |
| Kimenet a vákuumtömlőhöz: | 5-6 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
