ATV 110cc - 125cc vezérműlánc csavar + vezetőkerék
Kód: PIT01567Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Vezetőkerék
► Csavar
Vezetőkerék:
| Átlagos: | 40 mm / 45 mm |
| Szélesség (teljes): | 12 mm |
| Szélesség (hornyok a kerület mentén): | 3 mm |
| Furat átmérője: | 6 mm |
Csavar:
| Hossz (teljes): | 26 mm |
| Hossz (szál): | 8 mm |
| Hossz (elszámolás): | 12 mm |
| Alkalmas a következő kulcsokhoz: | 10 |
| A betét külső átmérője: | 16 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
