ATV 110-125cc vezérműlánc lánckerekek
Kód: PIT01103Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Vezetőkerék
► Olajszivattyú hajtókerék
► Vezetőkerék (hengerben)
Vezetőkerék:
| Fogak száma: | 18 |
| Szélesség (teljes): | 9 mm |
| A lánc fogainak szélessége: | 3 mm |
| Külső átmérő (teljes): | 34 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
Olajszivattyú hajtómű:
| Fogak száma: | 25 |
| Szélesség (teljes): | 13 mm |
| A lánc fogainak szélessége: | 2-3 mm |
| Külső átmérő (teljes): | 52 mm |
| Belső szál: | M6 |
Vezetőkerék (hengerben):
| Külső átmérő: | 40/44 mm |
| Szélesség (teljes): | 12 mm |
| A láncon lévő csúszó rész szélessége: | 3 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
