Alsó kar ATV 110-125cc 6"
Kód: PIT01410Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Kar hosszúság: | 280 mm |
| A csontvázba való megtelepedés hossza: | 150 mm |
| Az ülés belső átmérője: | 10 mm |
| Hangtompító rögzítési furat: | 10 mm |
| A csappantyú "U" belső szélessége: | 26 mm |
| A lengéscsillapító furatának tengelyének távolsága az üléstől: | 80 mm |
| Település átmérő: | 10 mm |
| Beültetési hossz: | 47 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A menet átmérője a gömbcsapon: | Tű nélkül |
| Belső tárolónyílás: | 10 mm |
| Pozíció: | Alsó |
| Tárolási hossz: | 150 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
