Állórész gyújtás 11 tekercs 2u 3kon (1+1+4)
Kód: PIT00585Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
Állórész:
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Tüskék száma: | 4 + 1 + 1 |
| Tekercsek száma: | 11 |
| A tekercsek külső átmérője: | 88 mm |
| Belső átmérő: | 29 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 6 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 41 mm |
| Kábel hossza: | 590 mm |
Hall szenzor:
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| Hossz: | 22 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 5 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 34 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
