Akkumulátor 5Ah UNIBAT CB5L-B
Kód: PIT01718Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Kijelölés: | CB5L-B / YB5L-B |
| Típus: | Pb |
| Feszültség: | 12 V |
| Indító áram: | 65 A |
| Kapacitás: | 5 Ah |
| Magasság: | 130 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Hossz: | 120 mm |
• a rögzítőcsavarok a csomag részét képezik
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
