Akkumulátor 4Ah POWEROAD CB4L-B
Kód: PIT01728Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Kijelölés: | CBA4L-B |
| Típus: | Pb |
| Feszültség: | 12 V |
| Indító áram: | 45 A |
| Kapacitás: | 4 Ah |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Hossz: | 113 mm |
• a rögzítőcsavarok a csomag részét képezik
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
