A fékszivattyú teste - jobbra
Kód: PIT01392Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 40 mm |
| Szélesség (teljes): | 68 mm |
| Hossz (összesen): | 84 mm |
| Szál a tartály fedelén: | M4 |
| Furatok távolsága: | 42 mm |
| holland szál: | M10 |
| Fékdugattyú furat átmérője: | 13 mm |
| Fékkapcsoló furat átmérője: | 12 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
