2 tekercses állórész gyújtás - Pitbike (műanyag ló)
Kód: PIT01079Termék részletes leírása
Paraméterek:
Állórész:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Tüskék száma: | 4 + 1 |
| Tekercsek száma: | 2 |
| A tekercsek külső átmérője: | 85 mm |
| Az alumínium burkolat külső átmérője: | 115 mm |
| Telepítés a guferóra: | 30 mm |
| Telepítés a guffer típusra: | TC 18,9 × 30 × 5 |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 6 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 101 mm |
| Kábel hossza: | 270 mm |
Hall szenzor:
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| Hossz: | 22 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 5 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 30 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
